2020 ISCA Boys Academic All-State

School District Player First Name Player Last Name Grade
Andrean High School District 1 Dylan Barthel 12th Grade
Andrean High School District 1 Patrick Moynihan 11th Grade
Andrean High School District 1 John Samels 11th Grade
Andrean High School District 1 Kaleb Snyder 11th Grade
Angola High School District 1 Sam Adamson 12th Grade
Angola High School District 1 Walker Blaschak 11th Grade
Angola High School District 1 Brenden Bowen 12th Grade
Angola High School District 1 Airoh Cassady 12th Grade
Angola High School District 1 Bryce Dailey 12th Grade
Angola High School District 1 AJ Hersel 11th Grade
Angola High School District 1 Joel Knox 12th Grade
Angola High School District 1 Will Krebs 12th Grade
Angola High School District 1 Jack McClure 12th Grade
Angola High School District 1 Jayden Nafziger 12th Grade
Argos District 1 Devon Allen 12th Grade
Argos District 1 Cameron Markley 12th Grade
Argos District 1 Michael Richard 11th Grade
Bethany Christian District 1 Beck Willems 11th Grade
Bishop Noll District 1 Gabriel Nunez 12th Grade
Bishop Noll District 1 Noah Reid 12th Grade
Bishop Noll District 1 Diego Villanueva-Nunez 12th Grade
Bishop Noll District 1 Jake Wichlinski 12th Grade
Bishop Noll District 1 Bruno Zamora 12th Grade
Bremen High School District 1 Ty Feldman 11th Grade
Bremen High School District 1 Eric Ramirez 12th Grade
Bremen High School District 1 Michael Ramirez 12th Grade
Bremen High School District 1 Noah Wagers 11th Grade
Bremen High School District 1 Brett Yelaska 12th Grade
Caston District 1 Noah Rogers 12th Grade
Caston District 1 Kade Zeider 11th Grade
Caston District 1 Bailey Zimpleman 11th Grade
Chesterton District 1 Nick Biel 12th Grade
Chesterton District 1 Zack Bowser 12th Grade
Chesterton District 1 Liam Grimes 11th Grade
Chesterton District 1 Quinlan Haggerty 11th Grade
Chesterton District 1 David Jugovic 11th Grade
Chesterton District 1 Kevin McCoy 12th Grade
Chesterton District 1 Ryan O'Dell 11th Grade
Chesterton District 1 Tommy Oros 11th Grade
Chesterton District 1 Jacob Perkins 11th Grade
Chesterton District 1 Eric Sparks 11th Grade
Chesterton District 1 Hayden Stott 11th Grade
Crown Point District 1 Kyle Alb 11th Grade
Crown Point District 1 Sam Brewer 11th Grade
Crown Point District 1 Brandon Cox 12th Grade
Crown Point District 1 Connor Cox 12th Grade
Crown Point District 1 Omar Garcia 12th Grade
Crown Point District 1 Colin Kreith 11th Grade
Crown Point District 1 Alex Podczerwinski 11th Grade
Crown Point District 1 Sam Plumer 12th Grade
Garrett HS District 1 Trevor Armstrong 12th Grade
Garrett HS District 1 Creigh Dircksen 12th Grade
Garrett HS District 1 Zak Klopfenstein 12th Grade
Garrett HS District 1 Thomas Loeffler 11th Grade
Goshen High School District 1 Rodrigo Lazo Reyes 12th Grade
Goshen High School District 1 Josh Schrock 12th Grade
Highland High School District 1 Shane Jarmula 12th Grade
Highland High School District 1 Andrew Stephen 11th Grade
Highland High School District 1 Aerik Tanis 11th Grade
Highland High School District 1 Devin Villarreal 12th Grade
Hobart District 1 Jaden Camacho 11th Grade
Hobart District 1 Ian Freimuth 11th Grade
Hobart District 1 Jonathan Hernandez Valdez 12th Grade
Hobart District 1 Avione Lane 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Fletcher Bandstra 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Kyle Clark 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Adam Gibson 11th Grade
Illiana Christian High School District 1 Andrew Kloosterman 11th Grade
Illiana Christian High School District 1 James Mock 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Simon Molenaar 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Danny Molina 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Ben Ritzema 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Marc Rozendal 11th Grade
Illiana Christian High School District 1 Jaxson Smit 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Josh Sylvester 12th Grade
Illiana Christian High School District 1 Jacob Vander Zee 12th Grade
John Glenn District 1 Duncan Burns 12th Grade
John Glenn District 1 Jaden Chamberlin 12th Grade
John Glenn District 1 Michael Day 12th Grade
John Glenn District 1 Cayden Heckman 12th Grade
John Glenn District 1 Samuel Thomas 12th Grade
Kankakee Valley High School District 1 Eliot Cates 11th Grade
Kankakee Valley High School District 1 Ben Herz 11th Grade
Kankakee Valley High School District 1 Ty Niewoehner 12th Grade
Kankakee Valley High School District 1 Sebastian Zavala 11th Grade
Lake Central High School District 1 Joel Arteaga 11th Grade
Lake Central High School District 1 Sam Egnatz 11th Grade
Lake Central High School District 1 Ryan Mauder 11th Grade
Lake Central High School District 1 Geno Zambrano 12th Grade
Marian District 1 Diego Campos 11th Grade
Marian District 1 Gavin Frick 11th Grade
Marian District 1 Alexis Gonzalez 11th Grade
Marian District 1 Mark Potts 12th Grade
Marian District 1 Greg Rice 11th Grade
Marian District 1 Josh Schmidt 12th Grade
Merrillville District 1 Cesar Franco Jr. 11th Grade
Merrillville District 1 Malik Hall 12th Grade
Merrillville District 1 Nikko Knight 12th Grade
Merrillville District 1 Josh Krause 11th Grade
Merrillville District 1 Zach Krause 11th Grade
Munster High School District 1 Gavin Kinsella 12th Grade
Munster High School District 1 Blake Marcotte 12th Grade
Munster High School District 1 Max Marich 12th Grade
Munster High School District 1 Charlie Mason 11th Grade
Munster High School District 1 Nana Nnuro-Frimpong 12th Grade
Munster High School District 1 Ethan Orange 12th Grade
Northridge High School District 1 Gabe Chiquito 12th Grade
Northridge High School District 1 Jamon Christner 12th Grade
Northridge High School District 1 Drew Collins 12th Grade
Northridge High School District 1 Christian Hernandez 12th Grade
Northridge High School District 1 Jacob Spudich 12th Grade
Northridge High School District 1 Vincenzo Staltari 11th Grade
Northridge High School District 1 Carter Stoltzfus 12th Grade
NorthWood District 1 Marshall Beebe 12th Grade
NorthWood District 1 Chandler Bontrager 12th Grade
NorthWood District 1 Joey Eshelman 11th Grade
NorthWood District 1 Ryne Flickinger 12th Grade
NorthWood District 1 Cam Iwema 12th Grade
NorthWood District 1 Nick Lechlitner 12th Grade
NorthWood District 1 Aiden Schrock 11th Grade
Penn High School District 1 Nathan Blosser 12th Grade
Penn High School District 1 Charles Furry 12th Grade
Penn High School District 1 Dominick George 11th Grade
Penn High School District 1 Brendan Kerr 12th Grade
Penn High School District 1 Jason Laatz 11th Grade
Penn High School District 1 Ty Lacognato 11th Grade
Penn High School District 1 Amar Sahbazovic 12th Grade
Penn High School District 1 Kyle Slabaugh 11th Grade
Penn High School District 1 Connor Slabaugh 11th Grade
Plymouth High School District 1 Jose Rosas 11th Grade
Portage High School District 1 xander Ables 11th Grade
Portage High School District 1 Ben Goffette 12th Grade
Portage High School District 1 Bryce Hufford 11th Grade
Portage High School District 1 Paul Kargol 12th Grade
Portage High School District 1 Jacob Mendez 11th Grade
Portage High School District 1 Lucas Miller 12th Grade
Prairie Heights District 1 Isaac Burns 11th Grade
Prairie Heights District 1 Austin Helmick 12th Grade
Prairie Heights District 1 Collin Keeslar 12th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Michael Bellina 12th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Shayne Coleman 11th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Guadalupe Gonzalez 12th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Jacob Harsch 12th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Connor McKenna 11th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Ethan Mihut 11th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Ryan Murphy 12th Grade
South Bend John Adams High School District 1 Sam Nashel 11th Grade
South Bend St Joseph District 1 Mathew Egan 12th Grade
South Bend St Joseph District 1 Ethan Horvath 12th Grade
South Bend St Joseph District 1 Jose Najar 12th Grade
South Bend St Joseph District 1 Kyle Tupper 12th Grade
South Bend St Joseph District 1 Declan Walsh 11th Grade
Twin Lakes High School District 1 Ryan Denton 12th Grade
Twin Lakes High School District 1 Luke Geiger 11th Grade
Wawasee District 1 Clayton Firestone 12th Grade
Wawasee District 1 Ben Haines 11th Grade
Wawasee District 1 Niles Hodges 12th Grade
Wawasee District 1 Aiden Jonsson 12th Grade
Wawasee District 1 Mason Possell 11th Grade
Wawasee District 1 Brandon Tayagua 12th Grade
Wawasee District 1 Caleb Young 12th Grade
West Lafayette District 1 Michael Chen 12th Grade
West Lafayette District 1 Luke DeLion 11th Grade
West Lafayette District 1 Nick Giltmier 11th Grade
West Lafayette District 1 Paolo Gumasing 12th Grade
West Lafayette District 1 Ben von Werder 12th Grade
West Noble District 1 Brian Diaz 11th Grade
West Noble District 1 Diego Flores 11th Grade
West Noble District 1 Coy Wolheter 12th Grade
Wheeler District 1 Carson Grabek 11th Grade
Wheeler District 1 Dominic Spero 11th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Spencer Conatser 11th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Gramm Egli 11th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Keegan Kohlheim 12th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Drew Litwiller 12th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Sean Nordman 11th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Abdul Saleh 12th Grade
Westview Jr & Sr high school District 1 Jadon Yoder 11th Grade
Winamac District 1 Carson Bennett 12th Grade
Winamac District 1 Cristian Cardenas 11th Grade
Winamac District 1 Jacob Housinger 11th Grade
Winamac District 1 Max Murray 11th Grade
Winamac District 1 Sarah Padilla 11th Grade
Winamac District 1 Alex Stark 11th Grade
Winamac District 1 Jason Tankersley 12th Grade
Bellmont District 2 Joseph Ainsworth 12th Grade
Bellmont District 2 Cody Loshe 12th Grade
Bellmont District 2 Zachary Macke 12th Grade
Bellmont District 2 Benjamin Razo 11th Grade
Bellmont District 2 Caden Staub 12th Grade
Canterbury School District 2 Zachary Hobbs 11th Grade
Canterbury School District 2 Yahya Jan 12th Grade
Canterbury School District 2 Zachary Tempel 12th Grade
Canterbury School District 2 Andrew Wojewuczki 12th Grade
Carroll (Flora) District 2 Ethan Duff 12th Grade
Carroll (Flora) District 2 Will Eldridge 11th Grade
Carroll (Flora) District 2 Mason Salts 11th Grade
Carroll (Flora) District 2 Alyssa Taylor 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 3 Micah Hess 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Jacob Jones 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Jackson Mann 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Shadrach Oduma 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Braden Shoup 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Ben Smith 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Isaac Timmer 11th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Jacob Booth 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Eric Hull 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Daniel LaRue 12th Grade
Carroll (Fort Wayne) District 2 Owen Repaal 12th Grade
Columbia City High School District 2 Eric Cheng 12th Grade
Columbia City High School District 2 Quentin Harrold 11th Grade
Columbia City High School District 2 Drew Sigler 12th Grade
Columbia City High School District 2 Logan Trier 11th Grade
Culver Academies District 2 Keegan Divens 11th Grade
Culver Academies District 2 Dillon Elam 12th Grade
Culver Academies District 2 Jacob Graham 12th Grade
Culver Academies District 2 Griffin Martinez 12th Grade
Culver Academies District 2 Francisco Septien 12th Grade
Culver Academies District 2 John Vojcanin 11th Grade
DeKalb High School District 2 Tanner Collins 12th Grade
DeKalb High School District 2 Owen Cooper 12th Grade
DeKalb High School District 2 Blake Gilpin 12th Grade
DeKalb High School District 2 Alden Lewis 11th Grade
DeKalb High School District 2 Jacob Ley 11th Grade
Eastbrook High School District 2 Ethan Brown 11th Grade
Eastbrook High School District 2 Jacob McKim 12th Grade
Eastbrook High School District 2 Bryan Popoca 12th Grade
Eastbrook High School District 2 Lucas Shilts 11th Grade
Eastbrook High School District 2 Cody Wilson 11th Grade
Eastern High School District 2 Kyle McCreary 12th Grade
Fishers District 2 Zayd Almaya 12th Grade
Fishers District 2 Rodrigo Dominguez 12th Grade
Fishers District 2 Ryan Elick 12th Grade
Fishers District 2 Jack Kenny 12th Grade
Fishers District 2 Parker Lowell 11th Grade
Fishers District 2 Quinn Manford 12th Grade
Fishers District 2 Simon Mayer 12th Grade
Fishers District 2 Kevin Natzel 12th Grade
Fishers District 2 Nick Rambo 12th Grade
Fishers District 2 Mitchell Rambo 12th Grade
Fort Wayne Concordia District 2 Reese Anderson 11th Grade
Fort Wayne Concordia District 2 Nolan Labahn 11th Grade
Fort Wayne Concordia District 2 Lucas Miller 11th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Justin Bolinder 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Parker Gopsill 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Chase Hatfield 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Jack Hyatt 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Sam Kay 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Luke Lonneman 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Austin Springer 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Matt Weaver 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Neel Wetzel 12th Grade
Hamilton Southeastern District 2 Charlie Woodring 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Jack Boyer 12th Grade
Harrison (WL) District 2 Jacob Burgett 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Cotter Hogan 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Matthew Pekarek 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Sean Rettig 12th Grade
Harrison (WL) District 2 Jackson Rowe 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Jackson Scheumann 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Evan Sengsanith 11th Grade
Harrison (WL) District 2 Cole Seubring 12th Grade
Harrison (WL) District 2 Charlie Sharp 11th Grade
Harrison (WL) District 2 James Talavage 12th Grade
Harrison (WL) District 2 Luke Weston 11th Grade
Heritage Christian School District 2 Ryan Cornwell 11th Grade
Heritage Christian School District 2 Carter Devoe 11th Grade
Heritage Christian School District 2 Matthew Haubry 12th Grade
Heritage Christian School District 2 Mateo Jesch 11th Grade
Heritage Christian School District 2 Mitchell McGeath 12th Grade
Heritage Christian School District 2 John McLimore 11th Grade
Heritage Christian School District 2 AJ Pettitt 12th Grade
Heritage Christian School District 2 Dalton Sheltz 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Garrett Frecker 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Dillon Geiger 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Evan Niemeyer 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Logan Reece 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Wil Rohrbach 11th Grade
Heritage Jr./Sr. High School District 2 Ma Mat Hu Sain 11th Grade
Homestead High School District 2 Riley George 12th Grade
Homestead High School District 2 Joe Hufford 12th Grade
Homestead High School District 2 Kennan Leis 11th Grade
Homestead High School District 2 Luke Sheppard 12th Grade
Homestead High School District 2 John Tyndall 12th Grade
Homestead High School District 2 August Vanden Top 12th Grade
Homestead High School District 2 Carter VanStone 12th Grade
Huntington North District 2 Jack Braden 12th Grade
Huntington North District 2 Kolton Foster 11th Grade
Kokomo High School District 2 Chris Qiu 12th Grade
Kokomo High School District 2 Cole Scheiman 12th Grade
lafayette District 2 Mark Cramer 12th Grade
lafayette District 2 Eli Walker 12th Grade
Lakewood Park Christian District 2 Luke Carnahan 11th Grade
Lakewood Park Christian District 2 Zach Collins 12th Grade
Lakewood Park Christian District 2 Caleb Ramer 12th Grade
Lakewood Park Christian District 2 Christian Thon 12th Grade
Lakewood Park Christian District 2 Colton White 12th Grade
Logansport District 2 Samuel Dexter 12th Grade
Logansport District 2 Brayan Escobedo 11th Grade
Logansport District 2 Ceasar Hernandez 11th Grade
Logansport District 2 Abel Leon 11th Grade
Logansport District 2 Angel Tomas-Sanchez 11th Grade
Logansport District 2 Juan Valencia 11th Grade
Logansport District 2 Dario Zarate 12th Grade
Maconaquah High School District 2 Bryant Teegardin 12th Grade
Marion High School District 2 Jorge Antonio-Moya 11th Grade
Marion High School District 2 Shaun Dixon 11th Grade
Marion High School District 2 Jackson Fagan 12th Grade
Marion High School District 2 Brian Nearon 12th Grade
Marion High School District 2 Omari Nicholas Not Selected
Marion High School District 2 Malik Smith 12th Grade
Marion High School District 2 Abdi Steenberg 12th Grade
McCutcheon District 2 Jeo Banuelos Salas 12th Grade
McCutcheon District 2 Luke Benner 11th Grade
McCutcheon District 2 David Hall 11th Grade
McCutcheon District 2 Dylan Hall 12th Grade
McCutcheon District 2 Cruz Mitcham 12th Grade
McCutcheon District 2 Gabriel Puentes 11th Grade
Mississinewa Community School District 2 Holden Brown 11th Grade
Mississinewa Community School District 2 Austin Long 11th Grade
Mississinewa Community School District 2 Zyah Stevens 12th Grade
Mississinewa Community School District 2 Colin Yoder 12th Grade
Muncie Central District 2 Steven Lovell 12th Grade
Muncie Central District 2 Andrew Piche 12th Grade
Muncie Central District 2 Lucas Seale 12th Grade
Muncie Central District 2 Sam Voss 12th Grade
Muncie Central District 2 David Voss 11th Grade
New Castle District 2 Isaac French 11th Grade
New Castle District 2 Nathan Jones 12th Grade
New Castle District 2 Caleb Nunnery 12th Grade
New Castle District 2 Brayden Ring 12th Grade
Noblesville High School District 2 Palmer Ault 11th Grade
Noblesville High School District 2 Cole Bramblett 11th Grade
Noblesville High School District 2 Drew Cochran 11th Grade
Noblesville High School District 2 Brayden Doll 11th Grade
Noblesville High School District 2 Brady Horn 11th Grade
Noblesville High School District 2 Cameron Jarrett 11th Grade
Noblesville High School District 2 Nick Johnson 12th Grade
Noblesville High School District 2 Andrew Stansfield 11th Grade
Noblesville High School District 2 Sam VanMeter 12th Grade
Noblesville High School District 2 Luke Watness 12th Grade
Norwell District 2 Eli Johnson 11th Grade
Norwell District 2 Robert Meyer 12th Grade
Norwell District 2 Grant Meyer 11th Grade
Norwell District 2 Andrew Renninger 11th Grade
Norwell District 2 Joshua Scott 12th Grade
Norwell District 2 Lukas Tschannen 11th Grade
Norwell District 2 Cameron Willson 12th Grade
Oak Hill High School District 2 Daniel Jackson 11th Grade
Oak Hill High School District 2 Seth O'Blenis 11th Grade
Oak Hill High School District 2 Weston Seybold 11th Grade
Park Tudor District 2 Peter Dubie 11th Grade
Park Tudor District 2 Ethan Kacena-Merrell 12th Grade
Park Tudor District 2 Raiden Miyamoto 11th Grade
Park Tudor District 2 Gavin Murphy 12th Grade
Park Tudor District 2 Jeremy Tian 12th Grade
Pendleton Heights District 2 David Frakes 12th Grade
Pendleton Heights District 2 Grant Koperczak 11th Grade
Pendleton Heights District 2 Luke Mills 11th Grade
Pendleton Heights District 2 William Phillips 11th Grade
Pendleton Heights District 2 Caleb Spires 12th Grade
Rochester District 2 Zach Pickens 11th Grade
Rossville Middle High School District 2 Preston Padgett 11th Grade
Rossville Middle High School District 2 Gabe Spear 11th Grade
Rossville Middle High School District 2 Noah Vanderwall 11th Grade
Wabash District 2 Ethan Haynes 11th Grade
Western High School District 2 Brandon Cochran 11th Grade
Western High School District 2 Elijah Johnson 12th Grade
Western High School District 2 Jethro Parado 11th Grade
Western High School District 2 Simha Sinkfield 12th Grade
Western High School District 2 Ray Weigt 11th Grade
Western High School District 2 Dylan Zweifel 12th Grade
Yorktown High School District 2 Hudson Bouw 12th Grade
Yorktown High School District 2 Zachary Cooper 12th Grade
Yorktown High School District 2 Braden Guinn 12th Grade
Yorktown High School District 2 Marc Krawczyk 11th Grade
Yorktown High School District 2 Nicholas Romano 11th Grade
Yorktown High School District 2 Garrett Wilmes 12th Grade
Avon High School District 3 Rainey Biggerstaff 11th Grade
Avon High School District 3 Matty Bullock 12th Grade
Avon High School District 3 Evan Diebold 11th Grade
Avon High School District 3 Garin Hilgarth 12th Grade
Avon High School District 3 Joseph Kujore 12th Grade
Avon High School District 3 Israel Mazon 12th Grade
Avon High School District 3 Jacob Pohl 12th Grade
Avon High School District 3 Maxwell Ricks 12th Grade
Avon High School District 3 Paul Siyanbola 12th Grade
Ben Davis High School District 3 Awwal Adedokun 12th Grade
Ben Davis High School District 3 Samuel Akinniranye 12th Grade
Bishop Chatard District 3 George Gamble 11th Grade
Bishop Chatard District 3 Henry Gebke 11th Grade
Bishop Chatard District 3 Joe Mees 12th Grade
Bishop Chatard District 3 Mike Nash 11th Grade
Bishop Chatard District 3 Danny O'Gara 11th Grade
Bishop Chatard District 3 Nicholas Zink 12th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Will Brauer 12th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Henry Copher 11th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Jake Fine 11th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Ryan Kersteff 11th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Ben Merisotis 12th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Cory Savin 12th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Loick Trampont 11th Grade
Brebeuf Jesuit District 3 Nate Wendowski 12th Grade
Brownsburg District 3 William Boulton 12th Grade
Brownsburg District 3 Max Harris 12th Grade
Brownsburg District 3 Nate Heyen 12th Grade
Brownsburg District 3 Slade Hopper 12th Grade
Brownsburg District 3 Sam McCain 11th Grade
Brownsburg District 3 Shane Milner 12th Grade
Brownsburg District 3 Sam Mroz 11th Grade
Brownsburg District 3 Colin Porath 12th Grade
Brownsburg District 3 Hector Reina 11th Grade
Brownsburg District 3 Dane Ritchison 12th Grade
Carmel High School District 3 Kyle Barbour 12th Grade
Carmel High School District 3 Gui Basso 12th Grade
Carmel High School District 3 Henry Giesel 12th Grade
Carmel High School District 3 Baenan McKeown 11th Grade
Carmel High School District 3 Will Morgan 11th Grade
Carmel High School District 3 Steven Overbeck 12th Grade
Carmel High School District 3 Connor Smith 12th Grade
Carmel High School District 3 Santiago Vasquez 12th Grade
Cathedral District 3 William Baker 11th Grade
Cathedral District 3 Andrew Berry 11th Grade
Cathedral District 3 Reid Brenton 12th Grade
Cathedral District 3 Jameson Browne 12th Grade
Cathedral District 3 Jesus Chavez Contreras 12th Grade
Cathedral District 3 Michael DeWeese 12th Grade
Cathedral District 3 Luke Hern 12th Grade
Cathedral District 3 Joseph Heward 11th Grade
Cathedral District 3 Christopher Kiki 11th Grade
Cathedral District 3 Timothy O’Brien 12th Grade
Cathedral District 3 Mason Ordone 12th Grade
Cathedral District 3 Joel Russell 11th Grade
Cathedral District 3 Jackson Ryan 12th Grade
Cathedral District 3 Roman Sally 12th Grade
Cathedral District 3 Jake Wallmeier 12th Grade
Connersville District 3 Cole Martin 12th Grade
Connersville District 3 Cole Martin 12th Grade
Connersville District 3 Deecon Precht 12th Grade
Covenant Christian High School District 3 Evan Coleman 12th Grade
Covenant Christian High School District 3 Caleb Crane 12th Grade
Covenant Christian High School District 3 Drew Dubke 11th Grade
Covenant Christian High School District 3 Eli Martin 12th Grade
Covenant Christian High School District 3 Benji Oles 11th Grade
Covenant Christian High School District 3 Caleb Prahlow 11th Grade
Covenant Christian High School District 3 Nathan Schmidt 12th Grade
Covington District 3 Jack Stewart 11th Grade
Crawfordsville High School District 3 Cristian Chacon 11th Grade
Crawfordsville High School District 3 Edwin Gil-Herrera 11th Grade
Crawfordsville High School District 3 Marshall Horton 11th Grade
Crawfordsville High School District 3 Landon Hurt 11th Grade
Crawfordsville High School District 3 Dirk Oshel Not Selected
Crawfordsville High School District 3 Eli Reeves 12th Grade
Crawfordsville High School District 3 Landon Timmons 11th Grade
Danville Community High School District 3 Eli Kuhlmeyer 11th Grade
Danville Community High School District 3 Nicholas Randall 12th Grade
Danville Community High School District 3 Aiden Shearin 12th Grade
Danville Community High School District 3 Caleb Welch 12th Grade
East Central District 3 Cameron Bergman 12th Grade
East Central District 3 Brett Finesman 11th Grade
East Central District 3 Dallas Keith 11th Grade
East Central District 3 Eric Puterbaugh 12th Grade
East Central District 3 Adam Sizemore 11th Grade
East Central District 3 Landen Weis 12th Grade
Franklin Central District 3 Nikhil Gloyeske 12th Grade
Franklin Central District 3 Parker Hippleheuser 12th Grade
Franklin Central District 3 Cooper Niemeier 12th Grade
Franklin Central District 3 Ethan Palmer 12th Grade
Franklin Central District 3 Noah Vachon 11th Grade
Franklin Central District 3 Te Van 12th Grade
Franklin Central District 3 Keegan West 11th Grade
Franklin County High School District 3 Juan Simancas 11th Grade
Greencastle High School District 3 Stephen Dombroski 11th Grade
Greencastle High School District 3 Benjamin Huff 11th Grade
Greencastle High School District 3 Tyler Rodgers 11th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Grayson Bishop 12th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Abe Buescher 12th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Charlie Clark 11th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Jackson Findley 12th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Nathan Kyryk 11th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Logan Masters 11th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Derek Owen 12th Grade
Greenfield-Central High School District 3 Ben Polster 12th Grade
Greensburg Community High School District 3 Christian Hensley 12th Grade
Greensburg Community High School District 3 Andrew Johnson 11th Grade
Greensburg Community High School District 3 Bryant Menkedick 11th Grade
Greensburg Community High School District 3 Jonathon Ralston 11th Grade
Greensburg Community High School District 3 Connor Witkemper 11th Grade
Greenwood Christian Academy District 3 John Amador 12th Grade
Greenwood Christian Academy District 3 Matthew Heldman 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Peter Bedford 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Mattia Bernocco 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Ethan Cabotage 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Jack Demmings 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Alex Gardner 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Tommy Hartman 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Joseph Lafiosca 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Nate Lamb 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Ethan Mason 12th Grade
Guerin Catholic District 3 Keegan Perhacs 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Andrew Reis 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Aiden Soucie 11th Grade
Guerin Catholic District 3 Ethan Thornberg 12th Grade
Herron High School District 3 Kyle Breen 12th Grade
Herron High School District 3 Taona Chigudu 11th Grade
Herron High School District 3 Jaden House 12th Grade
Herron High School District 3 Gabe Pawlowski 11th Grade
Herron High School District 3 Maxwell Schneider 11th Grade
Herron High School District 3 Deigo Wong 12th Grade
Knightstown High School District 3 Luke Thomas 11th Grade
Knightstown High School District 3 Wade Toth 11th Grade
Lawrence Central District 3 Stefan Bahamonde 11th Grade
Lawrence Central District 3 Braxton Bush 11th Grade
Lawrence Central District 3 Demetrius Foster 11th Grade
Lawrence Central District 3 Elmer Garcia 12th Grade
Lawrence Central District 3 Jackson Micha 11th Grade
Lawrence Central District 3 Vincent Morone 12th Grade
Lawrence North District 3 Brendan Baldazo 11th Grade
Lawrence North District 3 Evan Brehm 11th Grade
Lawrence North District 3 Colm Oneacre 11th Grade
Lawrence North District 3 Nestor Rodas 12th Grade
Lawrence North District 3 Everoll Royal-Dixon 11th Grade
Lawrence North District 3 Isaac Salazar Not Selected
Lawrenceburg District 3 Cameron Bergman 12th Grade
Lawrenceburg District 3 Brett Finesman 11th Grade
Lawrenceburg District 3 Luke Hornbach 12th Grade
Lawrenceburg District 3 Luke Hornbach 12th Grade
Lawrenceburg District 3 Dallas Keith 11th Grade
Lawrenceburg District 3 Eric Puterbaugh Not Selected
Lawrenceburg District 3 Brett Sizemore 11th Grade
Lawrenceburg High School District 3 Asher Gentry 11th Grade
Lawrenceburg High School District 3 Luke Mollaun 11th Grade
Lebanon High School District 3 Kevin Burress 12th Grade
Lebanon High School District 3 Jordan Hines 12th Grade
Lebanon High School District 3 Riley Newman 11th Grade
Lebanon High School District 3 Will Swartz 11th Grade
Lutheran High School District 3 Alden Asher 11th Grade
Lutheran High School District 3 Fred Hamer 12th Grade
Lutheran High School District 3 Ian Hedges 11th Grade
Lutheran High School District 3 Alec Hedges 12th Grade
Lutheran High School District 3 Luke Hughes 12th Grade
Lutheran High School District 3 Matthias Mackay 12th Grade
Lutheran High School District 3 Nathan Schaefer 11th Grade
Mooresville District 3 Matthew Majeski 12th Grade
Mooresville District 3 Connor Webster 11th Grade
Mt Vernon, Fortville District 3 Aden Cappelletti 12th Grade
Mt Vernon, Fortville District 3 Brady Nichols 11th Grade
Mt Vernon, Fortville District 3 Noah Whitehouse 12th Grade
New Palestine District 3 Garrett Canova 11th Grade
New Palestine District 3 Josh Lambdin 11th Grade
New Palestine District 3 Zack Smith 11th Grade
North Central District 3 John Biederstedt 12th Grade
North Central District 3 Davis Greenburg 11th Grade
North Central District 3 Cole Little 12th Grade
North Central District 3 Colin Mackey 11th Grade
North Central District 3 Ethan Nault 12th Grade
North Central District 3 Jacob Ogden 12th Grade
North Central District 3 Logan Ramsey 12th Grade
North Central District 3 Luke Shrader 12th Grade
North Central District 3 Owen Wright 12th Grade
North Putnam District 3 Ashton Shaw 12th Grade
North Putnam District 3 Dane Spencer 12th Grade
Northwestern High School District 3 Max Garro 12th Grade
Northwestern High School District 3 Wesley Miller 11th Grade
Northwestern High School District 3 Hunter Mohr 12th Grade
Oldenburg Academy District 3 Chris Hautman 12th Grade
Oldenburg Academy District 3 Josh Newman 11th Grade
Oldenburg Academy District 3 Logan Sydzyik 11th Grade
Oldenburg Academy District 3 Eli Waggoner 11th Grade
Pike District 3 Andrew Cuello 12th Grade
Pike District 3 Michael Makori 12th Grade
Pike District 3 Gerardo Vicente 12th Grade
Pike District 3 Daniel Whitehead 12th Grade
Plainfield District 3 Salik Ahmad 12th Grade
Plainfield District 3 Chris DeGroote 12th Grade
Plainfield District 3 Josiah Eckroth 11th Grade
Plainfield District 3 Parker Lehman 12th Grade
Plainfield District 3 Rashad Saleem 12th Grade
Shelbyville District 3 Brayden Basey 11th Grade
Shelbyville District 3 Kaleb Schaf 12th Grade
South Dearborn District 3 Kevin Brown 12th Grade
Speedway District 3 Ransome Adeyeye 12th Grade
Speedway District 3 William Foster 12th Grade
Speedway District 3 Angel Robledo 11th Grade
Speedway District 3 Manny Ruvalcaba 11th Grade
Speedway District 3 Tha Tha Soe 12th Grade
Tri-West District 3 Benjamin Locasto 11th Grade
Tri-West District 3 Jack Miller 12th Grade
Tri-West District 3 Keagan Williams 11th Grade
Warren Central HS District 3 Jose Davalos 11th Grade
Warren Central HS District 3 Zachary Dray 12th Grade
Warren Central HS District 3 Eric Lezama 12th Grade
Warren Central HS District 3 Gabe Wells 12th Grade
Westfield District 3 Alex Coulombe 12th Grade
Westfield District 3 Ellis Douthit 12th Grade
Westfield District 3 Ryan Fingers 12th Grade
Westfield District 3 Will Lilegdon 12th Grade
Westfield District 3 Collin Maris 12th Grade
Westfield District 3 Drew Scanlon 12th Grade
Westfield District 3 Ben Wallace 12th Grade
Westfield District 3 Declan Wheeler 11th Grade
Zionsville District 3 Alex Backhaus 12th Grade
Zionsville District 3 Leo Badalow 12th Grade
Zionsville District 3 Zach Bisch 12th Grade
Zionsville District 3 Roger Foster 12th Grade
Zionsville District 3 Jackson Iler 12th Grade
Zionsville District 3 Connor Jones 12th Grade
Zionsville District 3 Alec McCarty 12th Grade
Zionsville District 3 Daniel McFarland 12th Grade
Zionsville District 3 Cade Morrison 12th Grade
Zionsville District 3 Nick Pease 12th Grade
Zionsville District 3 Gavin Raff 11th Grade
Zionsville District 3 Jack Sweeney 12th Grade
Zionsville District 3 Will Varner 12th Grade
Zionsville District 3 Charlie Wagner 12th Grade
Zionsville District 3 Griffin Wright 12th Grade
Bloomington High School North District 4 Aidan Ball 11th Grade
Bloomington High School North District 4 Cantrell Ethan 12th Grade
Bloomington High School North District 4 Ian Holtz-Hazeltine 12th Grade
Bloomington High School North District 4 John Huddleston 11th Grade
Bloomington High School North District 4 Jude Kincaid 11th Grade
Bloomington High School North District 4 Sandro Smith 11th Grade
Bloomington South District 4 Newen Antinao Huenupi 12th Grade
Bloomington South District 4 Aidan Brown 12th Grade
Bloomington South District 4 Joshua Davis 12th Grade
Bloomington South District 4 Alexander Foster 12th Grade
Bloomington South District 4 Dylan Hales 12th Grade
Bloomington South District 4 David Orth 12th Grade
Bloomington South District 4 Bennett Piper 12th Grade
Bloomington South District 4 Nathan Soto 12th Grade
Bloomington South District 4 Andrew Swank 11th Grade
Bloomington South District 4 John Talbott 12th Grade
Bloomington South District 4 Miles York 12th Grade
Boonville High School District 4 Tanner France 12th Grade
Boonville High School District 4 Cayden Gates 12th Grade
Boonville High School District 4 Hunter Nelson 11th Grade
Brown County District 4 Ricky Stanley 12th Grade
Brown County District 4 Collin Trapp 11th Grade
Castle High School District 4 Brandon Burglund 12th Grade
Castle High School District 4 Aidan Enlow 11th Grade
Castle High School District 4 Sean Kelly 12th Grade
Castle High School District 4 Jackson Mitchell 11th Grade
Castle High School District 4 Jacob Moehlenkamp 12th Grade
Castle High School District 4 Sam Piering 12th Grade
Castle High School District 4 Brady Quinn 11th Grade
Center Grove District 4 Evan Blazek 12th Grade
Center Grove District 4 Jeet Kekre 11th Grade
Center Grove District 4 Felipe Kroll 11th Grade
Center Grove District 4 Ethan McGee 11th Grade
Center Grove District 4 Grant Richmond 11th Grade
Center Grove District 4 Van Sang 12th Grade
Center Grove District 4 Caiden Stoneburner 11th Grade
Columbus East District 4 Jeffery Blanz 11th Grade
Columbus East District 4 Brody Copas 12th Grade
Columbus East District 4 Joseph Deckard 11th Grade
Columbus East District 4 Joseph Hefner 11th Grade
Columbus East District 4 Weston Romine 11th Grade
Columbus East District 4 Branson Young 11th Grade
Columbus North District 4 Jorge Avila 12th Grade
Columbus North District 4 Mauricio Brito 12th Grade
Columbus North District 4 Will Holliday 11th Grade
Columbus North District 4 Colvin Iorio 12th Grade
Columbus North District 4 Sam Larken 12th Grade
Columbus North District 4 Ben LaVelle 12th Grade
Corydon Central District 4 Sam Craig 12th Grade
Corydon Central District 4 Justin Drury 12th Grade
Corydon Central District 4 Jagger Holton 12th Grade
Corydon Central District 4 Lucas Lee 12th Grade
Corydon Central District 4 Ethan Lisher 12th Grade
Corydon Central District 4 Zane Pigg 12th Grade
Corydon Central District 4 Lucas Spalding 12th Grade
Evansville Central District 4 Evan Hanson 12th Grade
Evansville Central District 4 Peter Kennedy 12th Grade
Evansville Central District 4 Grant Lee 11th Grade
Evansville Central District 4 Owen Odney 11th Grade
Evansville Central District 4 Kyler Wagner 12th Grade
Evansville Christian Schhol District 4 Brayden Lovell 12th Grade
Evansville Christian Schhol District 4 Adam Perkins 12th Grade
Evansville Christian Schhol District 4 Connor Sharp 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Liam Babb 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Noah Howell 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Aydin Johnston 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Connor McClarney 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Jax McCullough 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Jalen Robbins 11th Grade
Evansville FJ Reitz District 4 Karter Stewart 12th Grade
Evansville Harrison District 4 John Collier 12th Grade
Evansville Harrison District 4 Shane Gerling 12th Grade
Evansville Harrison District 4 Aiden Hamilton 11th Grade
Evansville Harrison District 4 Nicholas Watkins 11th Grade
Evansville Harrison District 4 Conner Wilson 12th Grade
Evansville Mater Dei District 4 Chris Reising 12th Grade
Evansville Mater Dei District 4 Kaden Waugerman 11th Grade
Evansville Memorial District 4 Henry Baer 12th Grade
Evansville Memorial District 4 Tyler Beeler 11th Grade
Evansville Memorial District 4 Max Brasseale 12th Grade
Evansville Memorial District 4 Garland Hall 12th Grade
Evansville Memorial District 4 Evan Harding 11th Grade
Evansville Memorial District 4 Evan Hudak 11th Grade
Evansville Memorial District 4 Isaac Robertson 11th Grade
Evansville North District 4 Andrew Holmes 12th Grade
Evansville North District 4 Brayden McKinney 11th Grade
Evansville North District 4 Jim McMurray 11th Grade
Evansville North District 4 Carson Powers 11th Grade
Evansville North District 4 Conner Tavares 11th Grade
Floyd Central District 4 Byron Clark 11th Grade
Floyd Central District 4 Ashton Ochsner 12th Grade
Floyd Central District 4 Andrew Robinson 11th Grade
Floyd Central District 4 Jeevan Sivamohan 12th Grade
Floyd Central District 4 Tyler Werner 12th Grade
Forest Park High School District 4 Ben Kluesner 12th Grade
Forest Park High School District 4 Gabe Muller 11th Grade
Forest Park High School District 4 Spenser Wolf 11th Grade
Franklin Community District 4 Reid Geisler 11th Grade
Franklin Community District 4 Jack Hart 11th Grade
Franklin Community District 4 Jack Henderson 12th Grade
Franklin Community District 4 Robbie Knight 12th Grade
Franklin Community District 4 Nick Woods 12th Grade
Gibson Southern District 4 Cole Ambrose 11th Grade
Gibson Southern District 4 Dylan Anderson 12th Grade
Gibson Southern District 4 Justin Barthel 12th Grade
Gibson Southern District 4 Isaac DeFelice 11th Grade
Gibson Southern District 4 David Hirsch 12th Grade
Gibson Southern District 4 Preston Riggs 12th Grade
Gibson Southern District 4 Jake Romershausen 11th Grade
Gibson Southern District 4 Chris Spear 11th Grade
Gibson Southern District 4 Cole Walker 12th Grade
Gibson Southern District 4 Ryan Ziliak 12th Grade
Greenwood High School District 4 Luke Fiesel 11th Grade
Greenwood High School District 4 Josh Harris 11th Grade
Greenwood High School District 4 Kyawnaing Htun 12th Grade
Greenwood High School District 4 William Riche 11th Grade
Greenwood High School District 4 David Young 12th Grade
Greenwood High School District 4 Caleb Young 11th Grade
Heritage Hills District 4 Jaxon Foertsch 12th Grade
Heritage Hills District 4 Nathan Windell 11th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Kameron Darnold 11th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Kameron Darnold 11th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Jordan Meyer 12th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Jordan Meyer 12th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Morgan Sutton 12th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Ryan Wilson 11th Grade
Jac-Cen-Del District 4 Ryan Wilson 11th Grade
Jasper District 4 Dylan Hopf 12th Grade
Jasper District 4 Sam Leonard 11th Grade
Jasper District 4 Robert White 11th Grade
Mt. Vernon District 4 Xavier Angel 12th Grade
Mt. Vernon District 4 Zach Culley 11th Grade
Mt. Vernon District 4 Derek Hollinger 11th Grade
New Albany High School District 4 Nathaniel Higbie 11th Grade
New Albany High School District 4 Gabe Kruer 12th Grade
New Albany High School District 4 Garett Nash 12th Grade
New Albany High School District 4 Justin Spurgeon 11th Grade
North Harrison District 4 Jack Burks 12th Grade
North Harrison District 4 Garrett Hoehn 11th Grade
North Harrison District 4 Lucas Jobe 11th Grade
North Harrison District 4 Matt Moorman 11th Grade
North Harrison District 4 Quentin Scott 11th Grade
North Harrison District 4 David Sieg 11th Grade
North Harrison District 4 Carter Wetzel 11th Grade
Perry Meridian High School District 4 Joseph Bawi 11th Grade
Perry Meridian High School District 4 Saul Cruz 12th Grade
Perry Meridian High School District 4 David Hre 11th Grade
Perry Meridian High School District 4 Gabriel Sulya 12th Grade
Princeton Community High School District 4 Jared Dunn 11th Grade
Princeton Community High School District 4 Trenton Fox 11th Grade
Princeton Community High School District 4 Cole Hurt 12th Grade
Princeton Community High School District 4 Luka Lambert 11th Grade
Princeton Community High School District 4 Logan Meredith 12th Grade
Princeton Community High School District 4 Drew Morris 11th Grade
Princeton Community High School District 4 Peyton Przymus 12th Grade
Princeton Community High School District 4 Sean Stone 11th Grade
Providence High School District 4 Luke Hesse 12th Grade
Providence High School District 4 Dominic LaDuke 12th Grade
Providence High School District 4 Alexander Richards 11th Grade
Providence High School District 4 David Wade 11th Grade
Rising Sun District 4 Landon Cole 12th Grade
Rivet District 4 Drake Dunn 12th Grade
Rivet District 4 Charlie Niehaus 12th Grade
Roncalli High School District 4 Matt Cabalan 12th Grade
Roncalli High School District 4 Connor Mahoney 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Gavin Borden 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Jackson Campbell 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Ethan Harrison 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Nicholas Murphy 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Friederich Ostertag 12th Grade
Scottsburg Senior High District 4 Noah Smith 12th Grade
Seymour High School District 4 Gabe Baker 11th Grade
Seymour High School District 4 Will Cottrill 11th Grade
Seymour High School District 4 Cameron Cox 12th Grade
Seymour High School District 4 Tsubasa Kato 11th Grade
Seymour High School District 4 Avery Penegar 11th Grade
Seymour High School District 4 Roman Ramirez 12th Grade
Seymour High School District 4 Luke Reasoner 11th Grade
Seymour High School District 4 Casey Regruth 11th Grade
Seymour High School District 4 Jessiel Rosa 12th Grade
Seymour High School District 4 Isaac Schafer 12th Grade
Seymour High School District 4 Donovyn Thomas 11th Grade
Silver Creek HS District 4 Nate Dallmann 12th Grade
Silver Creek HS District 4 Thavisha Jayawardana 12th Grade
South Spencer District 4 Michael Donoho 12th Grade
South Spencer District 4 Charlie Howell 12th Grade
Sullivan High School District 4 Caleb Knowles 12th Grade
Sullivan High School District 4 Gage Knowles 12th Grade
Sullivan High School District 4 Nathan Knowles 12th Grade
Terre Haute North High School District 4 Graham Palmer 11th Grade
Terre Haute North High School District 4 James Pendergast 11th Grade
Terre Haute South Vigo HS District 4 Nicholas Doll 11th Grade
Terre Haute South Vigo HS District 4 Landry Kimery 12th Grade
Terre Haute South Vigo HS District 4 Kade Kline 12th Grade
Terre Haute South Vigo HS District 4 Eli Storey 12th Grade
Terre Haute South Vigo HS District 4 William Talens 12th Grade
Washington High School District 4 Luis Abrego 12th Grade
Washington High School District 4 Connor Blair 11th Grade
Washington High School District 4 Tyler Boyd 11th Grade
Washington High School District 4 Dameon Colvin 12th Grade
Washington High School District 4 Wade Frances 12th Grade
Washington High School District 4 Thursday Htoo 11th Grade
Washington High School District 4 Travis Newlin 11th Grade
Washington High School District 4 Nicholas Sandullo 11th Grade
White River Valley District 4 Elliott Fulford 11th Grade
White River Valley District 4 Jeff Oliver 11th Grade
White River Valley District 4 Gabe Shonk 11th Grade
Whiteland Community High School District 4 Ethan Matthews 11th Grade
Whiteland Community High School District 4 Ben Morgan 12th Grade