2007 - Boys Top Team Player Award Winners

District 1
Matt Bueajski - Highland Joe Yaczlski - Westville
Zak Ursitti - Boone Grove Ryan Criner - Michigan City
Cales Pontinen - Hobart Andy Austin - Portage
Alex Gordon - Chesterton Danny Smoger - Marian
Betto Posra - S.B. Adams Austin Hiatt - Penn
Marcus Minissale - Valpo Tyler Koss - Wheeler
Joe Krilich - Andrean Nick Stoffregen - Munster
Zach Koch - Griffith Aubrey Nyirenda - S.B. Clay
Ben Friedman - Crown Point Evan Rydlewski - LC
Erik Zamudio - Hammond Bishop Noll Brad Callahan - South Bent St. Joseph’s
Mike Ferguson - Merrillville High School Aaron Stoermann - Kankakee Valley
       
District 2
DJ VanOrden - Howe Isaac Poole - Jay Co.
Jesse Sherman - Westview Moon Shih Woo - Bethany
Hosh Mehrling - Praire Height Marcus James - Lakeland
Erik Comea - West Noble Foster Webb - Dekalb
Alan Hernandez - Goshen Eric Fluck - Kokomo
Andy VanGessel - East Noble Anthony Bricker - South Side
Riley Wharton - Blackhawk Christian Dan Nix - B.D.
Adam Schillinger - Concordia Lutheran Justin Evans - Warsaw
Rafuel Rodriguez - New Haven Garrett McVoy - Huntington North
Jeff Cline - Northrop Caleb Bragg - Marion
Zach Baron - Leo Jon Rogers - FW Carroll
Stefan Ashtary-Yazdi - Snider Brent Helton - Homestead
Cody Troyer - Northridge Michael Hoagburg - Canterbury
       
District 3
Michael Blatchley - West Layfayette Dalton Summers - Noblesville
Tony Huffman - Sheridan Drew Williams - Northwestern
Devin Etbringtan - Anderson High School Kyle Bender - Delphi
Braulio Martinez - Frankfort Andrew Broady - Harrison W. Lafayette
Tom Farlow - McC Tyler Kuhl - Pendleton Heights
Augustin Botello - Logansport Tyler Veegh - HSE
Garrett Brink - WHS Daniel Moore - Carmel
Robbie Gordon - Hamilton Heights Ruban Olivia - Anderson Highland
Brandon Strombeck - Wapahani    
       
District 4
Corey Fundenberger - North Central Jake Reller - Covenant Christian
Joel Russelburg - Plainfield Tim Boldt - Greenwood
Mike Martin - Center Grove Scott Milam - Lebanon H.S.
Josh O’Brian - Cathedral Adam Mills - Brebeuf
Nate Burnettt - Avon H.S. Jake Stawick - Lawrence North
Trent Popp - Danville West Oliver - Southport
Pat Kirkhoff - Bishop Chatard Nathan Sprenkel - Zionsville
Daniel Brocker - Heritage Christian Andrew Pearcy - Ben Davis
Greg Merz -   Andy Reynolds - LC
Alan Hyslep - Pike    
       
District 5
Tyler Gray - Trinity Lutheran Max Rozman Oledenburg Academy
Nick Rauch - Centerville Tanner Smith - Jennings County
Rick Mehlon - Batesville Dian Radiv - Franklin Central
Zacharia Litzelswope - New Albany Brett Myers - Columbus East
Daniel Terrell - Madison Garett L. Schwing - Lawrenceburg
Tregan Roberts - Shawe Memorial Jeremy Wagner - Jac-Cen-Del
Joe VanHorn - Franklin Community Chase Howell - Franklin County
Mike Rampone - New Palestine Bradley Starck - Providence
Kyle Roach - New Castle Seth Quinn - Jeffersonville
Alex Abedian - Columbus North Joel Bussell - Lutheran
Kyle Kraeling - East Central Sam Spahn - Mt. Vernon
Trent Kirkwood - Greenfield Chris Jones - Seymour
       
District 6
Calee Johnson - Evansville North Andrew Elpers - Evansville Mater Dei
Travis Nong - South Spencer Eric Schleicher - Rivet High School
Ben Dempsey - Evansville Harrison Blake Spindler - Gibson Southern
Sam Weninger - Heritage Hills David Wichman - Washington Catholic
Marcel Garcia - Evansville Memorial Bryce Buente - Evansville Bosse
Logan Nix - Boonville Joe Welch - Terra Haute North
Matthew Getzin - Jasper Josh Koch - Mount Vernon
Brett Myers - Bloomington South Matthew Paul - Bloomington North
Simon Sturmlinger - Vincennes Lincoln